Technique:
colour lithographies
Dimensions:
cm. 70x50
The sized are referred to the sheets
WORK 1
Numbered “6/99” (lower left)
Signed “Brindisi” (lower right)
WORK 2
Numbered “X/X” (lower left)
WORK 3
Numbered “35/99” (lower left)